It’s a wrap! We hebben Tim Weldam, Patrick Bronckhorst en Genairo Nvilla van T-riffic’s Vision ons een hele zomer laten volgen en belangrijke momenten laten filmen.
Hierbij kan je denken aan: Personeelsetentje bij Taste of Culture, Curling op 85 meter hoogte met een spectaculair uitzicht, crew borrel, lopend door de binnenstad, onze live stage op Rollende Keukens, eerste keer op Woo-Hah en afsluitend met een van onze favoriete festivals Appelsap.
De achtergrond muziek is van niemand minder dan Yung Internet. Niet alleen zie je Y3lli, Mauro en Hyperlink shinen in het filmpje zelf. “Ik zag je” was voor ons de anthem die onder het filmpje moest komen.
Ben jij erbij volgend jaar?
Help jij ons groeien? Join us… (Vacature satebakker, Stagiaire corporate events en open sollicitatie)